Kontakti

Pils laukums 4, Rīga, LV-1050

Lai iekļūtu ēkā jānospiež kods11

Bezmaksas informatīvais
tālr: 80001801

E-pasts: pasts@jpa.gov.lv

   

Partneri

 

Pieprasījuma veidlapas

 

 Iesnieguma valsts nodrošinātās juridiskās palīdzības pieprasījumam veidlapa

 

Ja valsts nodrošinātā juridiskā palīdzība nepieciešama atbilstoši Latvijas Republikas noslēgtajām starptautiskajām saistībām, pārrobežu strīdā, esat izraidāmais ārzemnieks, vai tā ir nepieciešama advokātu civilprocesa lietās, iesniegumam valsts nodrošinātās juridiskās palīdzības pieprasījumam jāpievieno aizpildīts pielikums "Informācija par ienākumiem un īpašuma stāvokli":

 Iesnieguma valsts nodrošinātās juridiskās palīdzības pieprasījumam veidlapa

   

Lai atvieglotu iesniegumu aizpildīšanu, pievienojam paraugus, kā aizpildīt iesniegumus:

     Iesniegums par valsts nodrošinātās juridiskās palīdzības pieprasījumu (paraugs)

 

Gadījumos, kad nepieciešama informācija par veidlapu aizpildīšanu vai klāt pievienojamajiem dokumentiem, lūgums zvanīt uz informatīvo tālruni 80001801, vērsties Juridiskās palīdzības administrācijā (http://jpa.gov.lv/atrasanas-vieta-un-pienemsanas-laiki) vai pašvaldībā.

 

Application for Requesting the State-ensured Legal Aid (application shall be completed by the person who have the right to the legal aid ensured by the Republic of Latvia in accordance with the international commitments entered into by the Republic of Latvia, the legal aid is necessary in the cross-border dispute or by the foreigner who must be forcibly returned).

 

                               

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes.
Atļaut visas sīkdatnes Noraidīt sīkdatnes Uzzināt vairāk