Kontakti

Pils laukums 4, Rīga, LV-1050

Lai iekļūtu ēkā jānospiež kods11

Bezmaksas informatīvais
tālr: 80001801

E-pasts: pasts@jpa.gov.lv

   

Partneri

 

Aktualitātes
2011-08-09

Šodien, 2011.gada 9.augustā Ministru kabinetā apstiprināts jauns valsts kompensācijas pieprasījuma veidlapas paraugs

     Jauna valsts kompensācijas pieprasījuma veidlapa izdota, lai precizētu valsts kompensācijas pieprasījumā iekļaujamās informācijas apjomu saskaņotu valsts kompensācijas pieprasījumā lietoto terminoloģiju ar likuma „Par valsts kompensāciju cietušajiem” terminoloģiju.
    Veikti arī citi tehniski precizējumi valsts kompensācijas pieprasījuma veidlapas struktūrā, kas ļaus optimizēt un efektivizēt valsts kompensācijas pieprasījuma izskatīšanu un tā būs vieglāk saprotama un aizpildāma valsts kompensācijas pieprasītājam.
   Valsts kompensācijas pieprasījuma veidlapā precizēta informācija par:
    - cietušā pārstāvi, paredzot cietušā pārstāvim datus par sevi norādīt atsevišķā valsts kompensācijas pieprasījuma veidlapas punktā;
    - krimināllietas numuru un procesa virzītāju (amatpersonu vai tiesu, kas konkrētajā brīdī vada kriminālprocesu) vai iestādi, kurā pieņemts galīgais nolēmums, ja kriminālprocess ir pabeigts, vai izmeklētāju, prokuroru vai tiesu lēmumu par kriminālprocesa izbeigšanu, ja kriminālprocess ir izbeigts;
    - cietušā likumiskā pārstāvja vai citas pilnvarotās personas kredītiestādes vai pasta norēķinu sistēmas norēķinu kontu, ja cietušā tiesības īsteno likumiskais pārstāvis vai cietušais pilnvarojis citu personu saņemt valsts kompensāciju.
Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes.
Atļaut visas sīkdatnes Noraidīt sīkdatnes Uzzināt vairāk