Kontakti

Pils laukums 4, Rīga, LV-1050

Lai iekļūtu ēkā jānospiež kods11

Bezmaksas informatīvais
tālr: 80001801

E-pasts: jpa@jpa.gov.lv

   

Partneri

 

Aktualitātes
2009-08-25

Samazinās zvērinātu advokātu vecāko atlīdzības apmēru

Lai nodrošinātu valsts budžeta izdevumu samazinājumu, no šā gada 1.septembra līdz 2012.gada 31.decembrim par 20% tiks samazināts zvērinātu advokātu vecāko atlīdzības apmērs un par 40% - atlīdzināmo izdevumu apmērs no Ministru kabineta noteikumos noteiktā atlīdzības un atlīdzināmo izdevumu apmēra 2009.gadam.

To paredz otrdien valdībā pieņemtie grozījumi "Noteikumos par zvērinātu advokātu vecākā atlīdzības un atlīdzināmo izdevumu noteikšanas kārtību un apmēriem".

Tāpat grozījumi paredz uzlikt par pienākumu Latvijas Zvērinātu advokātu padomei līdz 2012.gada 1.maijam iesniegt administrācijā pirmo statistikas pārskatu par 2011.gadu un līdz katra kārtējā gada 1.maijam - turpmākos statistikas pārskatus. Turklāt līdz kārtējā gada 1.maijam padomei būs jāiesniedz Advokatūras likumā noteiktajā kārtībā apstiprināto zvērinātu advokātu vecāko saraksts.

 

Jānis Skruzis LETA

 

Ar  Noteikumu tekstu "Grozījumi Ministru kabineta 2008.gada 22.decembra noteikumos Nr.1093 "Noteikumi par zvērinātu advokātu vecākā atlīdzības un atlīdzināmo izdevumu noteikšanas kārtību un apmēriem""  var iepazīties Ministru kabineta mājas lapā

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Izmantojot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu Uzzināt vairāk