Kontakti

Pils laukums 4, Rīga, LV-1050

Lai iekļūtu ēkā jānospiež kods11

Bezmaksas informatīvais
tālr: 80001801

E-pasts: pasts@jpa.gov.lv

   

Partneri

 

Aktualitātes
2013-06-06

Projekts „Atbalsta sistēma noziegumos cietušajiem - Latvijā un citur”

Š.g. 31.maijā notika pētījuma ”Noziedzīgos nodarījumos cietušo vajadzību nodrošinājums: atbalsts viktimizācijas prevencijai Latvijā” prezentācija, kuru organizēja Sabiedriskās politikas centrs „PROVIDUS”.

Pētījuma autori - Ilze Dzenovska, Andrejs, Judins un Anvars Zavackis - iepazīstināja ar 2012.gadā veiktās Latvijas iedzīvotāju viktimizācijas aptaujas rezultātiem un  kriminālnodarījumos cietušo vajadzību nodrošinājumu,  kā arī aicināja  uz sarunu par Latvijas cietušo atbalsta  sistēmas nākotnes scenārijiem un esošo resursu pielietojumu.

Pētījums ”Noziedzīgos nodarījumos cietušo vajadzību nodrošinājums: atbalsts viktimizācijas prevencijai Latvijā” tika veikta Eiropas Komisijas līdzfinansētā projekta „Atbalsta sistēma noziegumos cietušajiem - Latvijā un citur” ietvaros, kurā kā projekta partneris piedalījās arī Juridiskās palīdzības administrācija.

Juridiskās palīdzības administrācijas darbinieki nodrošināja atbalstu šādās projekta aktivitātēs:

     -  pētījuma ”Noziedzīgos nodarījumos cietušo vajadzību nodrošinājums: atbalsts viktimizācijas prevencijai Latvijā” ietvaros veiktās aptaujas īstenošanā par noziedzīgos nodarījumos cietušo vajadzībām.

     -  mācību semināros „Noziegumos cietušais – Latvijas tiesību sistēmā un sabiedrībā’’ tiesību aizsardzības iestāžu darbiniekiem.

Plašāka informācija par projektu ir pieejama šeit: http://www.providus.lv/public/27560.html.

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes.
Atļaut visas sīkdatnes Noraidīt sīkdatnes Uzzināt vairāk