Kontakti

Pils laukums 4, Rīga, LV-1050

Lai iekļūtu ēkā jānospiež kods11

Bezmaksas informatīvais
tālr: 80001801

E-pasts: pasts@jpa.gov.lv

   

Partneri

 

Aktualitātes
2014-05-08

Notiks ekspertu konference par aktualitātēm izraidīšanas procedūrā

 

Juridiskās palīdzības administrācija šī gada 9.maijā, organizē konferenci par izraidīšanas procedūras un juridiskās palīdzības nodrošināšanas trešo valstu pilsoņiem, kuri nelegāli uzturas Latvijas Republikas teritorijā un kuri ir pakļaujami izraidīšanas procedūrai problēmjautājumiem un aktualitātēm.

Konferencē piedalīsies ANO Komisariāta Bēgļu jautājumos eksperti, Administratīvās rajona tiesas Rīgas tiesu nama tiesneši, Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes, Valsts robežsardzes, Latvijas Cilvēktiesību centra un Juridiskās palīdzības administrācijas pārstāvji, kā arī valsts nodrošinātās juridiskās palīdzības sniedzēji. Konferences laikā tiks apskatītas vairākas tēmas, tostarp, Atgriešanās direktīva un tās piemērošana, izraidīšanas lietu izskatīšanas specifika tiesā, ANO loma izraidāmo ārzemnieku tiesību aizsardzības jautājumos, Eiropas Cilvēktiesību tiesas un Eiropas Savienības tiesas prakse.

Konference tiek organizēta Eiropas Atgriešanās fonda projekta „Juridiskās palīdzības sniedzēju, Juridiskās palīdzības administrācijas un Tieslietu ministrijas darbinieku apmācības par valsts nodrošinātās juridiskās palīdzības sniegšanu trešo valstu pilsoņiem, kuri nelegāli uzturas Latvijas Republikas teritorijā un kuri ir pakļaujami izraidīšanas procedūrai” ietvaros.

Juridiskās palīdzības administrācija sākot ar 2013.gada 1.jūniju īsteno minēto Eiropas Atgriešanās fonda projektu. Projekta ietvaros tika organizētas juridiskās palīdzības sniedzēju, Juridiskās palīdzības administrācijas, Tieslietu ministrijas darbinieku apmācības par izraidīšanas procedūru un valsts nodrošinātās juridiskās palīdzības sniegšanu izraidāmiem ārzemniekiem.

 

Informāciju sagatavoja:

Agris Batalauskis

Juridiskās palīdzības administrācija

Tel. 67514225

agris.batalauskis@jpa.gov.lv

 

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes.
Atļaut visas sīkdatnes Noraidīt sīkdatnes Uzzināt vairāk