Informācija presei

2011-09-22

Juridiskās palīdzības administrācijas seminārs Daugavpilī

Juridiskās palīdzības administrācijas turpina semināru ciklu sniegto pakalpojumu pieejamības veicināšanai. Pirmdien, 2011.gada 26.septembrī Juridiskās palīdzības administrācijas pārstāvji dodas uz Daugavpili, kur Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes darbiniekiem novadīs semināru par jautājumiem, kas saistīti ar valsts kompensāciju izmaksāšanu likumā „Par valsts kompensāciju cietušajiem” noteiktajos gadījumos personām, kuras atzītas par cietušajiem kriminālprocesā.
Valsts kompensāciju ir tiesības saņemt personām, kuras atzītas par cietušajām kriminālprocesā, ja noziedzīgā nodarījuma rezultātā iestājusies personas nāve vai cietušajam nodarīti smagi, vidēja  smaguma miesas bojājumi, aizskarta personas dzimumneaizskaramība vai cietušais inficēts ar cilvēka imūndeficīta vīrusu, B vai C hepatītu.
Papildus informācija pieejama Juridiskās palīdzības administrācijas mājas lapā http://www.jpa.gov.lv/kompensacijas-cietusajiem60
Seminārs notiks Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldē, Vaļņu ielā 27, Daugavpilī, 2011.gada 26.septembrī plkst. 11.00.