Kontakti

Pils laukums 4, Rīga, LV-1050

Lai iekļūtu ēkā jānospiež kods11

Bezmaksas informatīvais
tālr: 80001801

E-pasts: pasts@jpa.gov.lv

   

Partneri

 

Aktualitātes
2012-09-19

Juridiskās palīdzības administrācijas pārstāvji tikās ar Somijas iestāžu pārstāvjiem

Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mobilitātes programmas „Valsts administrācija” projekta „Nacionālais un pārrobežu valsts juridiskās palīdzības un valsts kompensāciju modelis, nodrošināšanas un piedziņas procedūras, to īstenošanas problēmas un labākā prakse” ietvaros, Juridiskās palīdzības administrācijas pārstāvji 12.-14.septembrī Somijas Republikā (Helsinkos) tikās ar vairāku Somijas iestāžu pārstāvjiem.

Sanāksmes tika organizētas ar Somijas Republikas Tieslietu ministrijas, Helsinku Juridiskās palīdzības biroja, Somijas Advokātu asociācijas un Somijas Republikas Valsts kases pārstāvjiem.

Sanāksmju ietvaros tika veikta informācijas apmaiņa saistībā ar nacionāliem risinājumiem valsts nodrošinātās juridiskās palīdzības un valsts kompensācijas noziegumos cietušajiem jomā. Iegūtā informācija tiks izmantota nacionālo risinājumu pilnveidošanā minētajā jomā.

    

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes.
Atļaut visas sīkdatnes Noraidīt sīkdatnes Uzzināt vairāk