Kontakti

Pils laukums 4, Rīga, LV-1050

Lai iekļūtu ēkā jānospiež kods11

Bezmaksas informatīvais
tālr: 80001801

E-pasts: pasts@jpa.gov.lv

   

Partneri

 

Aktualitātes
2012-11-01

Juridiskās palīdzības administrācijas pārstāvji tikās ar Dānijas iestāžu pārstāvjiem

 
  
Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mobilitātes programmas „Valsts administrācija” projekta „Nacionālais un pārrobežu valsts juridiskās palīdzības un valsts kompensāciju modelis, nodrošināšanas un piedziņas procedūras, to īstenošanas problēmas un labākā prakse” ietvaros, Juridiskās palīdzības administrācijas pārstāvji 16.-19.oktobrī Dānijas Karalistē (Kopenhāgenā) tikās ar vairāku Dānijas iestāžu un organizāciju pārstāvjiem.
   
Pieredzes apmaiņas vizītes ietvaros tika organizētas sanāksmes ar Dānijas Karalistes Tieslietu ministrijas Civillietu departamenta (the Department of Civil Affairs), Kopenhāgenas Juridiskās palīdzības (Copenhagen Legal Aid) organizācijas, Dānijas Advokātu un tiesību biedrības (Danish Bar and Law Society) un Kopenhāgenas Austrumu augstās tiesas (Eastern High Court) pārstāvjiem.
  
Sanāksmju ietvaros tika pārrunāti jautājumi saistībā ar nacionāliem risinājumiem valsts nodrošinātās juridiskās palīdzības un valsts kompensācijas noziegumos cietušajiem jomā, kā arī pārrobežu sadarbības veicināšanas pasākumiem. Iegūtā informācija tiks izmantota nacionālo risinājumu pilnveidošanā minētajā jomā. 
   
   
   
Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes.
Atļaut visas sīkdatnes Noraidīt sīkdatnes Uzzināt vairāk