Kontakti

Pils laukums 4, Rīga, LV-1050

Lai iekļūtu ēkā jānospiež kods11

Bezmaksas informatīvais
tālr: 80001801

E-pasts: pasts@jpa.gov.lv

   

Partneri

 

Aktualitātes
2014-07-02

Ikgadējā sanāksme ar zvērinātu advokātu vecākajiem

 

Juridiskās palīdzības administrācija 2.jūlijā rīko sanāksmi par valsts nodrošinātās juridiskās palīdzības nodrošināšanu kriminālprocesā, uz kuru aicināti zvērinātu advokātu vecākie, Latvijas Zvērinātu advokātu padomes un kriminālprocesu virzītāju iestāžu pārstāvji. Sanāksmē tiks pārrunāta valsts nodrošinātās juridiskās palīdzības organizēšana kriminālprocesā, sadarbības ar kriminālprocesu virzītājiem un samaksas sistēmas problemātika.
Atbilstoši Latvijas Republikas Advokatūras likuma 54.1panta pirmajai daļai zvērinātu advokātu vecākais organizē tiesas darbības teritorijā praktizējošo advokātu darbu, kā arī sastāda advokātu dežūru grafikus valsts nodrošinātās aizstāvības un pārstāvības veikšanai kriminālprocesā pēc procesa virzītāja pieprasījuma vai Latvijas Zvērinātu advokātu padomes uzdevumā — arī citās lietās. Samaksu par aizstāvību vai pārstāvību krimināllietās nodrošina Juridiskās palīdzības administrācija saskaņā ar Ministru kabineta 2008.gada 22.decembra noteikumiem Nr.1493 „Noteikumi par valsts nodrošinātās juridiskās palīdzības apjomu, samaksas apmēru, atlīdzināmajiem izdevumiem un to izmaksas kārtību”.
 
Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes.
Atļaut visas sīkdatnes Noraidīt sīkdatnes Uzzināt vairāk