Kontakti

Pils laukums 4, Rīga, LV-1050

Lai iekļūtu ēkā jānospiež kods11

Bezmaksas informatīvais
tālr: 80001801

E-pasts: pasts@jpa.gov.lv

   

Partneri

 

Aktualitātes
2019-08-15

Igaunijas Sociālās apdrošināšanas pārvaldes pārstāvju vizīte administrācijā

Latvijā š.g. 14. un 15.augustā viesojās Igaunijas Sociālās apdrošināšanas pārvaldes Cietušo atbalsta un prevencijas pakalpojumu departamenta pārstāvji - Jako Salla un Marki Tikerpuu. Vizītes ietvaros administrācijā viesi tika informēti par iestādes sniegtajiem pakalpojumiem, īpašu uzmanību veltot un kopā apspriežot sadarbību, praksi noziedzīgos nodarījumos cietušo tiesību stiprināšanā.

Sociālās apdrošināšanas pārvalde nodrošina valsts pakalpojumus un izmaksā sociālās apdrošināšanas pabalstus. Minētās iestādes Cietušo atbalsta un prevencijas pakalpojumu departamentā no 2019.gada 1.janvāra uzsākta cietušo atbalsta tālruņa 116 006 darbība.

Administrācija ir atbildīgā iestāde par valsts kompensācijas cietušajiem izmaksas nodrošināšanu, kā arī tālruņa 116 006 “Palīdzības dienests noziegumu upuriem” darbības nodrošināšanu, kas no 2016.gada 1.janvāra deleģēta biedrībai “Skalbes”, regulāri sniedzot cietušajiem emocionālo un psiholoģisko atbalstu, informāciju par cietušo procesuālajām tiesībām un iespējamajiem pakalpojumiem.

 

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes.
Atļaut visas sīkdatnes Noraidīt sīkdatnes Uzzināt vairāk