Kontakti

Pils laukums 4, Rīga, LV-1050

Lai iekļūtu ēkā jānospiež kods11

Bezmaksas informatīvais
tālr: 80001801

E-pasts: pasts@jpa.gov.lv

   

Partneri

 

Aktualitātes
2018-04-23

Administrācijas seminārs Jēkabpilī

Administrācija 2018.gada 27.aprīlī rīko informatīvo semināru Jēkabpils, Jēkabpils novada, Viesītes novada, Krustpils novada un Salas novada sociālo dienestu, bāriņtiesu darbiniekiem un Valsts probācijas dienesta Jēkabpils teritoriālās struktūrvienības darbiniekiem, kā arī Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jēkabpils iecirkņa policijas darbiniekiem  par tās pakalpojumiem - valsts nodrošināto juridisko palīdzību, valsts kompensāciju cietušajiem un par biedrībai "Skalbes" deleģēto uzdevumu saistībā ar informatīvā atbalsta cietušajiem nodrošināšanu, organizējot tālruņa 116006 "Palīdzības dienests noziegumu upuriem" darbību.

Semināra dalībnieki tiks informēti par pakalpojumu sniegšanas nosacījumiem un kārtību, kā arī par aktualitātēm saistībā ar grozījumiem normatīvajos aktos.Informācija par administrācijas pakalpojumiem pieejama interneta vietnē www.jpa.gov.lv sadaļā "Pakalpojumi".

 

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes.
Atļaut visas sīkdatnes Noraidīt sīkdatnes Uzzināt vairāk