Kontakti

Pils laukums 4, Rīga, LV-1050

Lai iekļūtu ēkā jānospiež kods11

Bezmaksas informatīvais
tālr: 80001801

E-pasts: pasts@jpa.gov.lv

   

Partneri

 

Aktualitātes
2020-02-26

Administrācijas semināri Salaspilī un Ogrē

Administrācija 2020.gada 27.februārī rīko informatīvos seminārus Salaspilī un Ogrē par valsts nodrošināto juridisko palīdzību, valsts kompensāciju cietušajiem un noziedzīgos nodarījumos cietušo atbalsta tālruņa 116 006 ,,Palīdzības dienests noziegumu upuriem" darbību.

Semināros piedalīsies Ogres novada Sociālā dienesta un bāriņtiesu darbinieki, kā arī Salaspils un Ikšķiles novadu Sociālo dienestu un bāriņtiesu darbinieki.

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Salaspils iecirkņa pārstāvjiem tiks sniegta informācija par valsts kompensāciju cietušajiem un valsts nodrošināto juridisko palīdzību kriminālprocesā.

Dalībnieki tiks informēti par minēto pakalpojumu sniegšanas nosacījumiem un kārtību, kā arī par aktualitātēm saistībā ar grozījumiem normatīvajos aktos. Informācija par administrācijas pakalpojumiem pieejama interneta vietnē www.jpa.gov.lv sadaļā, ”Pakalpojumi”.

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes.
Atļaut visas sīkdatnes Noraidīt sīkdatnes Uzzināt vairāk