Kontakti

Pils laukums 4, Rīga, LV-1050

Lai iekļūtu ēkā jānospiež kods11

Bezmaksas informatīvais
tālr: 80001801

E-pasts: jpa@jpa.gov.lv

   

Partneri

 

Aktualitātes
2017-05-24

Administrācijas ekspertu vizīte Latvijas vēstniecībā Īrijā un Īrijas Juridiskās palīdzības dienestā

 

Š.g. 17.-18.maijā Juridiskās palīdzības administrācijas eksperti pieredzes apmaiņas vizītē apmeklēja Latvijas vēstniecību Īrijā un Īrijas Juridiskās palīdzības dienestu (Ireland Legal Aid Board).

Administrācijas delegācija Latvijas vēstniecībā seminārā iepazīstināja interesentus ar jaunākām izmaiņām Valsts nodrošinātās juridiskās palīdzības likumā. Tajā no 1.aprīļa ietverts regulējums, kas attiecas uz finansiālās palīdzības piešķiršanu lietās, kas saistītas ar bērna aizgādības tiesību pārtraukšanu vai atņemšanu ārvalstīs (plašāku informāciju sk. šeit).

Savukārt Īrijas Juridiskās palīdzības dienestā administrācijas delegācija tika iepazīstināta ar Īrijas valsts nodrošinātās juridiskās palīdzības sistēmu, pārrunāti jautājumi par juridiskās palīdzības pieejamību, administrēšanu (t.sk. par personu daļēju līdzmaksājumu sistēmu, juridiskās palīdzības sniedzēju iesaistīšanu un to darbības kvalitātes kontroli u.c.), kā arī pārrobežu sadarbību.

Pieredzes apmaiņas vizītes laikā iegūtā informācija tiks izmantota, plānojot Juridiskās palīdzības administrācijas sniegtā pakalpojuma - valsts nodrošinātā juridiskā palīdzība – paplašināšanu un attīstību.

 

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Izmantojot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu Uzzināt vairāk